Finał Angel of Poland 2023 za nami!

18 listopada 2023 przeszedł do historii za sprawą zainaugurowania międzynarodowego konkursu piękności Angel of The World. W ten dzień do Łodzi zawitało 15 przepięknych kobiet

Finalistki walczyły o 3 najważniejsze tytuły. Międzynarodowy Miss Cristal 2023 oraz krajowe Angel of Poland 2023 i Angel of Ukraine 2023. Galę finałową w łódzkiej Zatoce Sportu poprowadził właściciel konkursu Damian Maciuszek.

Uczestniczki konkursu zaprezentowały się w 6 wyjściach. Pokaz Fashion marki Alosza; dresy od marki La Suerte, bielizna ślubna, suknie ślubne oraz kolekcja Glamour projektanki Karoliny Tokarskiej; suknie wieczorowe podczas finałowego wyjścia marka Marina. Galę finałową zorganizowała Kaja Kowalczuk.

W jury zasiedli m.in. międzynarodowa modelka Amelia Trochimczuk, Angel of Poland 2022 Roksana Cieplińska, Miss Dolnego Śląska 2022 Amelia Gągorowska, reprezentantka Miss Egzotica Agnessitta, finalistka Miss Polski 2023 Sonia Słomska.

Oficjalne Wyniki Konkursu:

Miss Cristal 2023 Ewelina Witkowska (26l.)

Angel of Poland 2023 Wiktoria Kopańska (22l.)

Angel of Ukraine 2023 Sofiia Muliarska (22l.)

I Vice Angel of Poland 2023 Oliwia Krysiak (21l.)

II Vice Angel of Poland 2023 Julia Kotowska (22l.)

III Vice Angel of Poland 2023 Daria Skibińska (28l.)

I Vice Angel of Ukraine 2023 Marta Lesiv (23l.)

Angel of Photo Sofiia Muliarska (22l.)

Angel of Sport Aleksandra Balicka (20l.)

Angel of Elegance Oliwia Krysiak (21l.)

Angel of Jari Wiktoria Majewska (25l.)

Ambasadorkami Angel of The World zostały:

Wiktoria Kopańska | Poland, 22 lata, 167 cm

Ewelina Witkowska | Poland, 26 lat, 168 cm

Marta Lesiv | Ukraine, 23 lata, 170 cm

Aleksandra Balicka | Poland, 20 lat, 172 cm

Daria Skibińska | Poland, 28 lat, 174 cm

Sofiia Muliarska | Ukraine, 22 lata, 178 cm

Magdalena Wenus | Poland, 22 lata, 177 cm

Marta Momot | Poland, 20 lat, 180 cm

Podczas 3-dniowego zgrupowania w Hotel Termalny w Uniejowie finalistki miały wiele sesji zdjęciowych, prób oraz warsztatów. Głównym sponsorem konkursu jest Frizi.

Przyjaciel konkursu, Farhan Qadir podarował po 200 dolarów każdej dziewczynie, która nie uzyskała tytułu. Dzięki czemu wszystkie finalistki zostały pięknie nagrodzone.

Damian Maciuszek: „Jestem niesamowicie zadowolony z poziomu konkursu, 15 finalistek pokazało wiele klasy i zaangażowania. Jak dla mnie każda zasłużyła na tytuł. Jestem przekonany, że doświadczenie zaprocentuje, a wspomnienia będą miały na wiele lat. Wychodzimy również na rynek międzynarodowy. W 2024 konkurs Angel of The World zawita do nowych państw.”

Ewelina Witkowska: „Udział w tym niesamowitym konkursie piękności to była cudowna przygoda w moim życiu. Zdobyłam bardzo cenne doświadczenie, jak również nowe znajomości. Od samego początku atmosfera była cały czas niesamowita. Bardzo się cieszę, że miałam okazję uczestniczenia w tym konkursie, ponieważ otworzył mi on nowe możliwości. Tytuł Miss Cristal to duży krok na przód. Umożliwi mi współpracę we wspaniałych zagranicznych projektach. Zostałam również ambasadorką międzynarodowego konkursu piękności Angel of The World, więc mam nadzieję, że najlepsze dopiero przede mną!  W najbliższej przyszłości planuję wyjechać do Hiszpanii na sesję zdjęciową, a następnie na 3 -miesięczny kontrakt modelingowy do Singapuru. Jest to spełnienie moich marzeń, ponieważ moją największą pasją są podróże i fotomodeling.”

Sofiia Muliarska: „To był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu, byłam trochę zestresowana ponieważ to było bardzo ważne wydarzenia do którego się przygotowywałam dłuższy czas. W momencie jak wszystko się zaczęło to odpuściłam stres i żyłam tą chwilą. Kiedy zostały ogłoszone wyniki to miałam łzy w oczach, to był taki moment na jaki było warto czekać. 

Atmosfera która była na konkursie, to było coś hipnotyzującego, tyle pięknych kobiet w jednym miejscu, każda na wzajem się wspierała, pomagała, uspokajała. 

W najbliższą przyszłość mam zamiar rozwijać się w kierunku modelingu, konkurs pomógł mi zrozumieć że warto stawiać cele i ich osiągać, było ciężko, ale nic niema na lekko. Tak że ze swojej strony,  chciała bym pomagać dziewczynam które marzą o takiej pięknej przygodzie, ale brakuje im wsparcia i pewności, bo kiedyś w swoim czasie też coś podobnego przeżywałam.”

Wiktoria Kopańska: „Spełniło się jedno z moich marzeń, które było wysoko na tej liście. Emocje jakie towarzyszą mi to na pewno wdzięczność, szczęście oraz ogromne podbudowanie samej siebie. Odkąd usłyszałam wywołanie mojego imienia i nazwiska oraz nadanie mi tego niesamowitego tytułu jakim jest Angel Of Poland 2023 przepływa we mnie sama radość. Łzy, które poleciały podczas koronacji, jak i później, były to łzy zachwytu oraz euforii, jaka we mnie nastała. Czuję ogromną satysfakcję oraz chęć zaanagażowania się w godne reprezentowanie korony. Atmosfera jaka panowała przez cały okres przygotowań była magiczna. Moje plany na najbliższą przyszłość to udzielanie się w celach dobroczynnych jak i niesienie pomocy oraz wsparcia dziewczynom, które tak jak ja chcą rozwinąć swoje skrzydła.”

Marta Momot: „Atmosfera na zgrupowaniu w Uniejowie była naprawdę bardzo pozytywna i cieszę się z tego. Mam doświadczenie w konkursach, bo w kilku podobnych już brałam udział i po pierwszym mam w życiu respekt. Atmosfera nie była najkorzystniejsza mimo, że dziewczyny próbowały nawiązywać kontakt, to było czuć rywalizację, a tutaj tego nie było. Damian Maciuszek jako pomysłodawca, tak naprawdę założyciel całego konkursu Angel of Poland jest naprawdę świetny w tym co robi. Myślę, że teraz wspólnie razem nasza współpraca się rozwinie. Zostałam ambasadorką międzynarodowego konkursu Angel of the World, za co bardzo dziękuje Damianowi ,za zaufanie i czuje, że ten konkurs będzie naprawdę na bardzo wysokim poziomie i tego mu życzę”

Zapraszamy na obszerniejsze relacje zdjęciowe na Naszych social mediach: https://www.instagram.com/angel_of_poland/

Angel of Poland 2023